• 71
  • 41
  • 42
podjum
Czytaj dalej

LA wyniki chłopcy gimnazjum

Wyniki LA chłopcy rocznik 2003 100 m Miejsce Imię i nazwisko Wynik Szkoła Punkty 1. Sito Jakub 12.04 PG Jednorożec 8 2. Kacper Kardaś 12.70 PG Jednorożec 6 3. Paweł Bakuła 12,86 PG Jednorożec 5 4. Wiktor Wojciechowski SP 2 Chorzele 4 5. Dominik Ferenc SP 3 Przasnysz 3 6. Przemek Górniak SP 3 Przasnysz […]

pobrane
Czytaj dalej

Wyniki LA chłopcy klasy 7,8

100 m Miejsce Imię i nazwisko Wynik Szkoła Punkty 1. Koper Piotr 12,17 Zaręby 8 2. Stępień Bartosz 12,49 SP 1 Przasnysz 6 3. Dawid Dziobek 13,04 SP Jednorożec 5 4. Michalski Paweł   SP Jednorożec 4 5. Paweł Kowalczyk   SP 1 Chorzele 3 6. Eryk Ładziński   SP 1 Chorzele 2 7. Kołakowski […]

lekka_atletyka
Czytaj dalej

LA klasy 7 i 8 dziewczęta

100 m Miejsce Imię i nazwisko Wynik Szkoła Punkty 1. Karolina Jeznach SP 1 Przasnysz 8 2. Sylwia Ćwiek Leszno 6 3. Izabela Borowska SP 2 Chorzele 5 4. Aleksandra Żyra Krukowo 4 5. Klaudia Sędrowska Zaręby 3 6. Sandra Niedziałkowska Leszno 2 7. Patrycja Bobińska SP 2 Przasnysz 1 8. Amelia Rzeżuchowska SP 2 […]

89eb1424703b0ea1
Czytaj dalej

LA Szkoły Ponadgimnazjalne -chłopcy

LEKKOATLETYKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Chłopcy 100   1. Kajzer Maksymilian LO Przasnysz   8 2. Gejda Kacper ZSP Przasnysz   6 3. Tański Paweł ZSP Przasnysz   5 4. Olber Błażej ZSP Chorzele   4 5. Królicki Dawid ZSP Chorzele   3 6. Jeliński Hubert ZSP Przasnysz   2 7. Kenik Kacper ALO Przasnysz   1 […]

podjum
Czytaj dalej

LA Szkoły Ponadgimnazjalne dziewczęta

LEKKOATLETYKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Dziewczęta 100 1. Biernacka Olga ZSP Chorzele 14,30 8 2. Kossakowska Klaudia LO Jednorożec 14,51 6 3. Krajewska Kinga LO Jednorożec 17,70 5 4. Dymerska Izabela ZSP Chorzele   4 5. Skowrońska Patrycja ZSP Przasnysz   3 6. Jankowska Klaudia ZSP Przasnysz   2 7. Łączyńska Natalia ZSP Chorzele   1 8. […]

pobrane
Czytaj dalej

Wyniki wyborów do PSZS Przasnysz

Grzegorz Cołosiński jednogłośną decyzją obecnych na zarządzie członków ( 32 głosy ) został przewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Przasnyszu. Do zarządu związku zostali także wybrani :  1.Jacek Jeliński -24 głosy 2.Artur Piotrak -24 głosy 3.Waldemar Brzostek – 22 głosy 4.Michał Pragacz -21 głosów 5.Radosław Zakrzewski -21 głosów 6.Iwona Rogowska -18 głosów 7.Marcin Sokół – […]

logos
Czytaj dalej

ZAPROSZENIE

WSZYSTKICH DELEGATÓW ORAZ PRZEDSTAWICIELI ORGANÓW PROWADZĄCYCH ZAPRASZAMY NA ZJAZD SPRAWOZDAWCZO WYBORCZY KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ DNIA 27.05.2019 r. o godz.13.00 W SALI KONFERENCYJNEJ  STAROSTWA POWIATOWEGO W PRZASNYSZU   Grzegorz Cołosiński

pobrane
Czytaj dalej

Program minutowy – dokończenie zawodów

Godz.9.30           300m K                           kula K      Juniorka Młodsza (3 kg) Godz. 9.40          300m M Godz. 9.50.         200m K                   w dal M Junior Młodszy Godz. 10.00.      200 m M Godz. 10.10.      800m K Godz. 10.20.      800m M                       kula K Młodziczka (3 kg) Godz. 10.30.      800 m M Godz. 10.40.      1000m M                              w dal […]

la-kopia
Czytaj dalej

Program minutowy-Szkoły Ponadgimnazjalne

PROGRAM MINUTOWY Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Przasnyskiego w Lekkiej Atletyce  Przasnysz 24.05 2019   10.00      Sztafeta  4×100 m (K) 10.10     Sztafeta  4×100 m (M) Skok w dal (K) Pchnięcie kulą (K 3kg) 10.20      800 m (K) 10.30      800m (M) 10.40      1500 (M) 10.50      100 m (K) – eliminacje 11.00    100m(M) – eliminacje  Skok w dal (M) […]

images
Czytaj dalej

Program minutowy LA

PROGRAM  MINUTOWY Mistrzostwa Międzypowiatowe w Lekkiej Atletyce Młodzików i Juniorów Młodszych Przasnysz, 23 maja 2019 roku   Godz. 10.00. 4 x 100m K     Godz. 10.20. 4 x 100m M     Godz. 10.30. olimpijska K     Godz. 10.50. olimpijska M     Godz. 11.00. 100m K kula M Junior Młodszy (5 kg) […]