• 71
  • 41
  • 42
biegi
Czytaj dalej

IBP szkoły podstawowe -chłopcy klasy VII-VIII

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCY KLASY VII – ROCZNIK 2006 JEDNOROŻEC, 30.09.2019 Imię i nazwisko miejsce Szkoła Punkty Karol Domański 1A SP 1 Przasnysz 7 Antoni Kowalczyk 2A SP 2 Przasnysz 5 Łukasz Karaszewski 3A SP Żelazna Rządowa – Parciaki 4 Mikołaj Niestępski 4A SP 1 Przasnysz 3 Łukasz Nosarzewski 5A […]

indeks
Czytaj dalej

IBP Szkoły Powiatowe -chłopcy

Wyniki indywidualnych biegów przełajowych chłopców szkół średnich rozegranych w Jednorożcu  dnia 30 września 2019 roku 1500 metrów   Lp Nazwisko Imię Szkoła Punkty 1. Majewski Piotr ZSP Przasnysz 7 2. Sędrowski Jakub ZSP Chorzele 5 3. Kazimierczak Patryk ZSP Przasnysz 4 4. Sławski Artur LO Przasnysz 3 5. Gacioch Kacper ZSP Chorzele 3 6. Borczak […]

images
Czytaj dalej

IBP Szkoły Powiatowe -dziewczęta

Wyniki indywidualnych biegów przełajowych dziewcząt szkół średnich rozegranych w Jednorożcu dnia 30 września 2019 roku Dziewczęta szkól średnich- 1000 metrów Lp Nazwisko Imię Szkoła Punkty 1. Sienda Aleksandra LO Przasnysz 7 2. Kossakowska Klaudia ZSP Jednorożec 5 3. Skila Klaudia ZSP Chorzele 4 4. Bańka Paulina ZSP Chorzele 3 5. Goliaszewska Patrycja ZSP Przasnysz 3 […]

zawpd
Czytaj dalej

Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020

W dniu dzisiejszym tj.30.09.2019r. na stadionie w Jednorożcu nastąpiła inauguracja roku sportowego. O godzinie 11.00 – prezes Szkolnego Związku Sportowego –Grzegorz Cołosiński ,  Starosta Krzysztof Bieńkowski ,Wójt Gminy Jednorożec Krzysztof Iwulski , Radny Powiatowy i Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Jednorożcu Edward Orłowski ,Dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Jednorożcu Artur Piotrak oraz główny organizator zawodów […]

a6ce979c2e4940b0538546b9ee07ccdb
Czytaj dalej

Inauguracja Roku Sportowego 2019/2020

Dnia 30.09 2019. (poniedziałek)  na stadionie w Jednorożcu zainaugurujemy nowy sportowy rok szkolny z udziałem Starosty Przasnyskiego. Harmonogram. 10.00  1000 m – start dziewcząt szkół powiatowych 10.10 1500m start dziewcząt szkół powiatowych 10.20 1500 m start chłopców szkół powiatowych 10.30 2000 m start chłopców szkół powiatowych 11.00 uroczyste otwarcie 11.15  klasy IV -dziewczęta 11.25.  klasy […]

uwaga
Czytaj dalej

Pierwsze decyzje w nowym roku szkolnym

Decyzją Zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Przasnyszu w roku szkolnym 2019/2020 rywalizacja sportowa na obiektach sportowych naszego powiatu odbywać się będzie w tych samych konkurencjach, na szczeblach gminnych i powiatowych, W kategorii Igrzyska zmianie ulega sposób obliczania punktów do klasyfikacji generalnej. Z listy konkurencji szkoły wybierają do podstawy obliczenia pięć najlepszych startów w dyscyplinach […]

indeks
Czytaj dalej

WAKACJE :)

Wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji , pełnych niesamowitych wrażeń dla uczniów oraz nauczycieli życzy Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Przasnyszu   

27331959_1624115637634391_7590865608290309115_n
Czytaj dalej

Harmonogram zakończenia sportowego roku szkolnego

Dnia 18 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zarębach nastąpi uroczyste Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego w powiecie przasnyskim w roku szkolnym 2018/2019. Uroczyste otwarcie Podsumowania Sportowego Roku Szkolnego                                        10.00 Dekoracja Medalistów i uczestników XXI MIMS 2018/2019            […]

indeks
Czytaj dalej

Klasyfikacja końcowa szkół

Najlepsze szkoły w sporcie w roku szkolnym 2018/2019 Klasyfikacja końcowa Szkoły Podstawowe – kl. VII,VIII,III G Dziewczęta LP Nazwa Szkoły Punkty Miejsce 1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Chorzele 258 I 2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach 248 II 3. Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu 176 III 4. Szkoła Podstawowa w Krzynowłodze Małej 152 […]

z-oty-puchar-42777784
Czytaj dalej

Wyniki LA dziewczęta gimnazjum

100 m Miejsce Imię i nazwisko Wynik Szkoła Punkty 1. Monika Orłowska 14,51 SP 3 Przasnysz 8 2. Justyna Ostrowska Krzynowłoga Mała 6 3. Edyta Orzoł Zaręby 5 4. Karolina Ślaska SP 3 Przasnysz 4 5. Oliwia Morawska Krzynowłoga Mała 3 6. Julita Nożyńska SP 3 Przasnysz 2 7. Zuzanna Bugajska SP 2 Chorzele 1 […]