• 71
  • 41
  • 42
dsc_0037
Czytaj dalej

Trzy awanse na Mazowsze

Złoto chłopców z Jednorożca i dwa srebrne medale  ( SP 2 Przasnysz i SP 2 Chorzele ) przywieźli uczniowie z naszego powiatu z zawodów międzypowiatowych w sztafetowych biegach przełajowych które odbyły się w Ostrołęce.     Ostrołęka, 11 października 2019 roku Komunikat z Mistrzostw Międzypowiatowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – kat. Dzieci Dziewczęta […]

zmianagodzin
Czytaj dalej

Zmiana godziny

INFORMUJEMY ŻE NASTĄPIŁA ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW POWIATOWYCH (15-16.10.2019r.) W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT  I CHŁOPCÓW W KATEGORII MŁODZIEŻ. POCZĄTEK ZAWODÓW O GODZINIE 9.00 NA STADIONIE MOSiR W PRZASNYSZU  

dsc_9981
Czytaj dalej

Wyniki sztafetowych biegów przełajowych

Finały Sztafetowych Biegów Przełajowych – Mistrzostwa powiatowe 2019/2020 Korzystając z pięknej pogody w dniu 9 października 2019 r rozegrano finały Sztafetowych Biegów Przełajowych w  Chorzelach. Impreza została zorganizowana w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej i była eliminacją do mistrzostw rejonu ostrołęckiego. Na bardzo dobrze przygotowanej trasie przez nauczycieli wychowania fizycznego z Chorzel, rywalizowało 280 biegaczy […]

z-oty-puchar-42777784
Czytaj dalej

Dziewczyny z Krukowa poza konkuręcją

KOMUNIKAT Z MINI PIŁKI NOŻNEJ DZIECZĄT IGRZYSKA SZKOLNE 2019/2020 CHORZELE 05.10.2019r.   Grupa I SP2 CHORZELE SP2 PRZASNYSZ SP JEDNOROŻEC SP BOGATE   Grupa II SP KRUKOWO SP KRZYNOWŁOGA MAŁA SP1 PRZASNYSZ   MECZE:I SP2 CHORZELE    – SP2 PRZASNYSZ          0:0 SP JEDNOROŻEC – SP BOGATE                    0:1 SP2 CHORZELE    – SPJEDNOROŻEC           0:1 SP2 PRZASNYSZ –  SP […]

images
Czytaj dalej

PROGRAM MINUTOWY SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Program minutowy sztafetowych biegów przełajowych Szkoły  średnie -dziewczęta i chłopcy razem- godzina 9.30 Chłopcy  szkoły podstawowe -klasy VI i młodsi – godz. 10.00 Dziewczyny szkoły podstawowe klasy VI i młodsi godz. 10.40 Chłopcy  szkoły podstawowe klasy VII-VIII- godz. 11.20 Dziewczyny klasy szkoły podstawowe VII-VIII   godz. 12.00 sędzia główny Andrzej Danelski   Drobne korekty czasowe w […]

71720001_528126087731129_2350411137519976448_n
Czytaj dalej

Złoci piłkarze z Jednorożca

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU PRZASNYSKIEGO W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW – IGRZYSKA DZIECI, JEDNOROŻEC 05.10. 2019 GRUPA A Lp. SP 1 PRZASNYSZ SP 2 CHORZELE SP 2 PRZASNYSZ Bramki Punkty Miejsce SP 1 PRZASNYSZ X 1:0 0:0 1:0 4 I SP 2 CHORZELE 0:1 X 2:1 2:2 3 II SP 2 PRZASNYSZ 0:0 1:2 X […]

pobrane
Czytaj dalej

IBP szkoły podstawowe dziewczęta

Wyniki klasy IV dziewczęta: Anna Michalak – Jednorożec                    –              7 Amelia Dygnos – Duczymin                        –              5 Alicja Orłowska – SP 2 Przasnysz              –              4 Roksana Antosiak – SP 2 Chorzele                –            3 Joanna Sebastiańska – SP Nowa Krępa            –              3 Magdalena Goś – […]

pobrane
Czytaj dalej

INFORMACJA

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DATY, MIEJSCA I GODZINY ZAWODÓW ZNAJDUJĄ SIĘ ZAWSZE W ZAKŁADCE T E R M I N A R Z !!! A NIE NA STRONIE GŁÓWNEJ 🙂 Artur Piotrak administrator strony  

2333d1f1ffc0f2c2f0d7544a54ef166b
Czytaj dalej

Termin -piłka nożna szkoły podstawowe

Rocznik Data Godzina rozpoczęcia Gospodarz Płeć 2007 -2009 05.10.2019 r. (sobota) 10.00 Chorzele dziewczęta 2007-2009 05.10.2019 r. (sobota) 10.00 Jednorożec chłopcy 2005-2006 15.10.2019 r. (wtorek) 10.00 Przasnysz OSiR dziewczęta 2005-2006 16.10.2019 r. (środa ) 10.00 Przasnysz OSiR chłopcy  

bieg
Czytaj dalej

IBP szkoły podstawowe chłopcy klasy IV-VI

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCY KLASY IV– ROCZNIK 2009 JEDNOROŻEC, 30.09.2019 Imię i nazwisko miejsce Szkoła Punkty Igor Imielski 1A SP 2 Przasnysz 7 Fabian Chrostowski 2A SP Nowa Krępa 5 Marcin Domański 3A SP 3 Przasnysz 4 Jakub Parciak 4A SP 2 Chorzele 3 Jakub Maciaszczyk 5A SP Nowa Krępa […]