KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS IV- VIII
Komunikat z Mistrzostw Powiatu indywidualny tenis stołowy dziewcząt i chłopców
W dniu 24 lutego 2024 r. w hali sportowej w Jednorożcu, zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Przasnyskiego w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas IV- VIII. Gospodarzem turnieju była Publiczna Szkoła Podstawowa Żelazna Rządowa Parciaki z siedzibą w Parciakach. Do rywalizacji, oprócz gospodarza turnieju, przystąpiły również szkoły z Jednorożca, Przasnysza, Chorzel, Zielonej, Bogatego, Duczymina, Krzynowłogi Wielkiej, Pościenia, Zarąb oraz w Romanach Seborach i Krasnem.
KLASY IV
DZIEWCZĘTA
|
CHŁOPCY
|
I miejsce
-Pliszka Maja-Zaręby-5 II miejsce – Brzostek Nikola-Zaręby-4 III miejsce – Kucińska Patrycja-Parciaki-4 IV miejsce – Krajewska Alicja-Chorzele-3 V miejsce – Czaplicka Julia-Krzynowłoga Wielka-3 VI miejsce – Kuruc Amelia-Zielona-3 VII miejsce – Prusik Antonina-Parciaki-3 VIII miejsce – Krajewska Samanta-Parciaki-3 IX miejsce – Łoś Amelia-Krasne-2
|
I miejsce
–Sendrowski Kajetan-Pościen-5 II miejsce – Jakubowski Bartosz-Przasnysz 3 III miejsce – Zadrożny Kacper-Zaręby IV miejsce – Baprawski Maciej-Zielona V miejsce – Balicki Bartosz-Jednorożec-3 VI miejsce – Suchowiecki Krystian-Parciaki-3 VII miejsce – Filipczak Mateusz-Zielona-3 VIII miejsce – Więcek Wojciech-Poścień-3 IX miejsce – Ogonowski Jakub-Parciaki-2 X miejsce – Krysiak Filip-Krasne-2 XI miejsce – Sokół Filip-Przasnysz 3-2 XII miejsce – Piotrak Wiktor-Jednorożec-2 XIII miejsce – Piechociński Gabriel-Krasne-1
|
Dziewczęta IV
Szkoły | Punktacja | Punktacja łączna/PIMS |
Parciaki | 4,3,3 | 10 15 |
Zareby | 5,4 | 9 13 |
Krzynowłoga Wielka | 3 | 3 10 |
Zielona | 3 | 3 10 |
Chorzele | 3 | 3 10 |
Krasne | 2 | 2 8 |
Chłopcy IV
Szkoły | Punktacja | Punktacja łączna/PIMS |
Poścień | 5, 3 | 8 15 |
Przasnysz 3 | 4, 3 | 7 13 |
Zielona | 3, 3 | 6 11 |
Parciaki | 3, 2 | 5 9,5 |
Jednorożec | 3,2 | 5 9,5 |
Krasne | 2, 1 | 3 8 |
KLASY V-VI
DZIEWCZĘTA | CHŁOPCY
|
I miejsce
-Gąska Anna-Parciaki-5pkt II miejsce -Gostkowska Amelia-Zaręby-4pkt III miejsce -Uliczna Oliwia-Zielona-4pkt IV miejsce –Szubert Nadia-Parciaki-3pkt V miejsce –Jachimowska Martyna-Zaręby-3pkt VI miejsce -Zembek Julia-Parciaki-3pkt VII miejsce – Sobotka Wiktoria-Parciaki-3pkt VIII miejsce -Nowotka Zuzanna-Krasne-3pkt IX miejsce – Katańska Aleksandra-Zielona-2pkt X miejsce -Wasiłowska Wiktoria-Przasnysz 3 -2pkt XI miejsce – Milewska Maja-Krzynowłoga Wielka-2pkt XII miejsce – Gut Magdalena -Zaręby-2pkt XIII miejsce – Krośnicka-Lubicz Maja-Krasne-1pkt XIV miejsce – Dąbrowska Alicja- Przasnysz 1 -1pkt XV miejsce – Kapczyńska Alicja-Przasnysz 3 – 1pkt
|
I miejsce
-Skiba Szymon-Chorzele-5pkt II miejsce –Orzoł Gabriel-Parciaki-4pkt III miejsce – Koziatek Marcel-Parciaki-4pkt IV miejsce -Łukaszewski Filip-Przasnysz 3-3pkt V miejsce –Piasecki Franciszek-Chorzele-3pkt VI miejsce -Sztych Leszek-Przasnysz 1-3pkt VII miejsce – Fąk Igor-Chorzele-3pkt VIII miejsce -Kozłowski Piotr-Parciaki-3pkt IX miejsce – Podgórski Dominik-Przasnysz 1- 2pkt X miejsce -Knebel Kacper-Parciaki-2pkt XI miejsce – Kobyliński Szymon-Sebory-2pkt XII miejsce – Malinowski Miłosz-Zielona-2pkt XIII miejsce – Zuzelski Wiktor-Sebory-2pkt XIV miejsce – Czaplicki Marcin-Poścień-1pkt XV miejsce – Zieliński Bartosz-Zielona-1pkt XVI miejsce – Wdowiński Mateusz-Krasne-0,5pkt XVII miejsce – Marzec Maciej-Krasne-0,5pkt |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOŃCOWA KLASY V-VI
Dziewczęta V-VI
Szkoły | Punktacja klasy V- VI | Punktacja łączna | Punktacja PIMS | |
1 | Parciaki | 5,3,3,3 | 14 | 15 |
2 | Zaręby | 4,3,2 | 9 | 13 |
3 | Zielona | 4,2 | 6 | 11 |
4 | Krasne | 3,1 | 4 | 10 |
5 | Przasnysz 3 | 2,1 | 3 | 9 |
6-7 | Krzynowłoga W | 2, | 2 | 7,5 |
6-7 | Przasnysz 1 | 1 | 7,5 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOŃCOWA KLASY IV – VI
Dziewczęta IV – VI
Szkoły | Punktacja łączna Końcowa PIMS | |
1 | Parciaki | 15+15 15 |
2 | Zaręby | 13 + 13 13 |
3 | Zielona | 10 +11 11 |
4 | Krasne | 8+10 10 |
5 | Krzynowłoga W. | 10+7,5 9 |
6 | Chorzele | 10 8 |
7 | Przasnysz 3 | 9 7 |
8 | Przasnysz 1 | 1 7 |
Chłopcy V-VI
Szkoły | Punktacja klasy V- VI | Punktacja łączna | Punktacja PIMS | |
1 | Parciaki | 4,4,3, 2 | 13 | 15 |
2 | Chorzele | 5,3,3 | 11 | 13 |
3-4 | Przasnysz 3 | 3,3 | 6 | 10,5 |
3-4 | Zielona | 2,1 ,3 | 6 | 10,5 |
5 | Przasnysz 1 | 3,2 | 5 | 9 |
6 | Sebory | 2,2 | 4 | 8 |
7 | Krasne | 0,5+0,5 | 1 | 7 |
8 | Poścień | 1 | 1 | 7 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOŃCOWA KLASY IV – VI
Chłopcy IV – VI
Szkoły | Punktacja łączna Końcowa PIMS | |
1 | Parciaki | 9,5+15 15 |
2 | SP 3 Przasnysz | 13+ 10,5 13 |
3 | Poścień | 15+7 11 |
4 | Zielona | 11+10,5 10 |
5 | SP Krasne | 7,5 9 |
6 | SP Chorzele | 11 8 |
7 | Jednorożec | 9,5 7 |
8. | SP Sebory | 8 7 |
9 | SP 1 Przasnysz | 7 7 |
KLASY VII – VIII
DZIEWCZĘTA
|
CHŁOPCY
|
I miejsce
-Błażejewski Paulina-Zielona-5pkt II miejsce -Gąska Zuzanna-Parciaki-4pkt III miejsce – Pustelnik Martyna-Krzynowłoga Wielka-4pkt IV miejsce -Majewska Julia-Zaręby-3pkt V miejsce –Dygnos Amelia-Duczymin-3pkt VI miejsce -Zapadka Kornelia-Parciaki-3pkt VII miejsce – Wilga Natalia-Zaręby-3pkt VIII miejsce – Kopka Klaudia-Bogate-3pkt IX miejsce – Filipowicz Magda-Zielona-2pkt X miejsce -Sepczyńska Maja-Zielona-2pkt XI miejsce –Jurczak Maria-Przasnysz 3-2pkt XII miejsce – Nowotka Ola- Przasnysz 3-2pkt XIII miejsce – Suchowiecka Małgorzata-Parciaki-1pkt XIV miejsce – Kwiatkowska Anna-Przasnysz 1-1pkt XV miejsce – Iwasiuk Ola-Zielona-1pkt XVI miejsce – Michalak Anna-Jednorożec-1pkt XVII miejsce – Ginalska Gabriela-Przasnysz 1- 0,5 pkt |
I miejsce
–Piórkowski Szymon-Zaręby- 5pkt II miejsce –Kurzac Wiktor-Parciaki-4pkt III miejsce – Tabaka Gabriel-Parciaki-4pkt IV miejsce -Balcerzak Jan-Krasne-3pkt V miejsce –Nowociński Jakub-Zielona-3pkt VI miejsce –Nachtygal Wiktor-Chorzele-3pkt VII miejsce – Nidzgorski Przemysław-Duczymin-3pkt VIII miejsce – Więcek Jakub-Parciaki-3pkt IX miejsce – Stursiak Kacper-Krasne-2pkt X miejsce -Niesiobęcki Alan-Krasne-2pkt XI miejsce –Miecznikowski Hubert Przasnysz 1-2pkt XII miejsce – Dąbrowski Łukasz-Sebory-2pkt XIII miejsce – Krupiński Jakub-Bogate-1pkt XIV miejsce – Krupiński Adrian-Bogate-1pkt XV miejsce – Obrębski Michał-Jednorożec-1pkt XVI miejsce – Biraga Piotr- Bogate-1pkt
|
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOŃCOWA KLASY VII – VIII
Dziewczęta VII – VIII
Szkoły | Punktacja | Punktacja łączna PIMS | |
1 | Zielona | 5,2,2,1 | 15 |
2 | Parciaki | 4,1,3 | 13 |
3 | Zaręby | 3, 3 | 11 |
4-5 | Krzynowłoga Wielka | 4 | 8,5 |
4-5 | Przasnysz 3 | 2, 2 | 8,5 |
6-7 | Duczymin | 3 | 7,5 |
6-7 | Bogate | 3 | 7,5 |
8 | Przasnysz 1 | 1, 0,5 | 7 |
9 | Jednorożec | 1 | 7 |
Chłopcy VII – VIII
Szkoły | Punktacja | Punktacja łączna PIMS | |
1 | Parciaki | 4,4,3 | 15 |
2 | Krasne | 3,2,2 | 13 |
3 | Zaręby | 5 | 11 |
4-7 | Zielona | 3 | 8,5 |
4-7 | Chorzele | 3 | 8,5 |
4-7 | Dyczymin | 3 | 8,5 |
4-7 | Bogate | 1,1,1 | 8,5 |
8-9 | Przasnysz 1 | 2 | 7 |
8-9 | Sebory | 2 | 7 |
10 | Jednorożec | 1 | 7 |
Doceniając sukcesy naszych sportowców pragnę im pogratulować i życzę dalszych sukcesów sportowych.
Sędzia główny: Zbigniew Lorenc