LA klasy VII i II dziewczęta
Wyniki LA dziewczęta klasy VII i II Gimnazjum
100m. eliminacje
- Orłowska Monika – Przasnysz – 14,57 F
- Cieszkowska Natalia – Przasnysz – 16,10
- Obrębska Aniela – Przasnysz – 15,85
- Kunkowska Wiktoria – Przasnysz – 15,64 P.K
- Czarzasta Marta – Krzynowłoga Mała – 15,44 F
- Morawska Oliwia – Krzynowłoga Mała – 15,91
- Orzoł Edyta – Zaręby – 14,96 F
- Sędrowska Klaudia – Zaręby – 15,16 F
- Bednarska Martyna – Leszno – 15,64
- Chmiel Sylwia – Leszno – 15,42 F
- Suwińska Karolina – Leszno – 16,75
- Białczak Ismena – Jednorożec – 14,77 F
- Piotrak Weronika – Jednorożec – 15,46
- Gajek Natalia – Jednorożec – 16,06
- Rybińska Joanna – Chorzele – 15,44 F
- Rzeżuchowska Amelia – Chorzele – 21,11
- Rykowska Zuzanna – Chorzele – 16,22
- Nalewańska Daria – Bogate – 15,87
- Zagroba Natalia – Bogate – 16,41
- Śledzińska Oliwia – Bogate – 16,10
100m. finał
I miejsce – Orłowska Monika – Przasnysz – 8 pkt
II miejsce – Białczak Ismena – Jednorożec – 6 pkt
III miejsce – Orzoł Edyta – Zaręby – 5 pkt
IV miejsce – Chmiel Sylwia – Leszno – 4 pkt
V miejsce – Sędrowska Klaudia – Zaręby – 3 pkt
VI miejsce – Czarzasta Marta – Krzynowłoga Mała – 2 pkt
VII miejsce – Rybińska Joanna – Chorzele – 1 pkt
VIII miejsce – Piotrak Weronika – Jednorożec – 1 pkt
IX miejsce – Bednarska Martyna – Leszno – 1 pkt
X miejsce – Obrębska Aniela – Przasnysz – 1 pkt
XI miejsce – Nalewańska Daria – Bogate – 1 pkt
XII miejsce – Morawska Oliwia – Krzynowłoga Mała – 1 pkt
XIII miejsce – Gajek Natalia – Jednorożec – 1 pkt
XIV miejsce – Śledzińska Oliwia – Bogate – 1 pkt
XIV miejsce – Cieszkowska Natalia – Przasnysz – 1 pkt
XVI miejsce – Rykowska Zuzanna – Chorzele – 1 pkt
XVII miejsce – Zagroba Natalia – Bogate – 1 pkt
XVIII miejsce – Suwińska Karolina – Leszno – 1 pkt
XIX miejsce – Rzeżuchowska Amelia – Chorzele – 1 pkt
Kunkowska Wiktoria – Przasnysz – P.K
100m.
Szkoła | Punkty |
Przasnysz | 10 |
Chorzele | 3 |
Jednorożec | 8 |
Zaręby | 8 |
Leszno | 6 |
Krzynowłoga Mała | 3 |
Bogate | 3 |
300m.
I miejsce – Sędrowska Milena – Jednorożec – 52,49 – 8 pkt
II miejsce – Smolińska Klaudia – Chorzele – 54,49 – 6 pkt
III miejsce – Sokołowska Anna – Krępa Nowa – 55,99 – 5 pkt
IV miejsce – Oleksik Kornelia – Chorzele – 56,11 – 4 pkt
V miejsce – Legenza Dagmara – Przasnysz – 56,35 – 3 pkt
VI miejsce – Stepnowska Oliwia – Przasnysz – 56,60 – 2 pkt
VII miejsce – Antosiak Patrycja – Zaręby – 57,12 – 1 pkt
VIII miejsce – Rykowska Anna – Jednorożec – 59,66 – 1 pkt
IX miejsce – Ćwiek Alicja – Leszno – 59,91 – 1 pkt
X miejsce – Bochenek Zuzanna – Chorzele – 1.00,41 – 1 pkt
XI miejsce – Krośnicka Anita – Bogate – 1.01.21 – 1 pkt
XII miejsce – Grabowska Julia – Jednorożec – 1.02,37 – 1 pkt
XIII miejsce – Wolska Natalia – Przasnysz – 1.02,57 – 1 pkt
XIV miejsce – Mystkowska Dorota – Krępa Nowa – 1.03,57 – 1 pkt
XV miejsce – Osowska Anna – Leszno – 1.04,57 – 1 pkt
XVI miejsce – Dąbkowska Aleksandra- Bogate – 1.04,77 – 1 pkt
Ostrowska Katarzyna – Przasnysz – 55,54 P.K
Sokołowska Anna – Krępa Nowa – Dyskwalifikacja
300m.
Szkoła | Punkty |
Jednorożec | 10 |
Chorzele | 11 |
Krępa Nowa | 6 |
Przasnysz | 6 |
Zaręby | 1 |
Leszno | 2 |
Bogate | 2 |
600m.
I miejsce – Jeryng Katarzyna – Krzynowłoga Mała – 2.01,04 – 8 pkt
II miejsce – Pogorzelska Julia – Chorzele – 2.01,57 – 6 pkt
III miejsce – Iwulska Paulina – Jednorożec – 2.06,25 – 5 pkt
IV miejsce – Janosz Alicja – Przasnysz – 2.08,41 – 4 pkt
V miejsce – Choszczewska Katarzyna- Przasnysz – 2.08,53 – 3 pkt
VI miejsce – Arandelovic Wiktoria – Chorzele – 2.10,04 – 2 pkt
VII miejsce – Antosiak Agata – Zaręby – 2.10,53 – 1 pkt
VIII miejsce – Jasińska Kamila – Jednorożec – 2.11,41 – 1 pkt
IX miejsce – Rosa Zuzanna – Zaręby – 2.19,34 – 1 pkt
X miejsce – Wydrzyńska Sylwia – Przasnysz – 2.21,25 – 1 pkt
XI miejsce – Stępniak Wiktoria – Jednorożec – 2.28,43 – 1 pkt
XII miejsce – Bugajska Zuzanna – Chorzele – 2.29,10 – 1 pkt
XIII miejsce – Golba Izabela – Bogate – 2.30,40 – 1 pkt
XIV miejsce – Krośniowska Alicja – Leszno – 2.36,65 – 1 pkt
XV miejsce – Grabowska Zuzanna – Leszno – 2.38,87 – 1 pkt
Nowotko Oliwia – Przasnysz P.K
600m.
Szkoła | Punkty |
Krzynowłoga Mała | 8 |
Chorzele | 9 |
Jednorożec | 7 |
Przasnysz | 8 |
Zaręby | 2 |
Bogate | 1 |
Leszno | 2 |
Pchnięcie kulą
I miejsce – Matusiak Julia – Bogate – 9,55 – 8 pkt
II miejsce – Cichowska Katarzyna – Krzynowłoga Mała – 9,37 – 6 pkt
III miejsce – Kłodowska Weronika – Chorzele – 8,84 – 5 pkt
IV miejsce – Dzierzęcka Monika – Krępa Nowa – 8,80 – 4 pkt
V miejsce – Nyśk Klaudia – Zaręby – 8,68 – 3 pkt
VI miejsce – Wożniak Ewa – Chorzele – 8,28 – 2 pkt
VII miejsce – Zbrzeżniak Aleksandra – Zaręby – 8,04 – 1 pkt
VIII miejsce – Mucha Aneta – Zaręby – 7,85 – 1 pkt
IX miejsce – Ostrowska Justyna – Krzynowłoga Mała – 7,83 – 1 pkt
X miejsce – Zielińska Zuzanna – Przasnysz – 7,82 – 1 pkt
XI miejsce – Olewniczak Patrycja – Przasnysz – 7,65 – 1 pkt
XII miejsce – Kenik Julia – Chorzele – 7,37 – 1 pkt
XIII miejsce – Czaplicka Patrycja – Jednorożec – 7,27 – 1 pkt
XIV miejsce – Mikulska Weronika – Przasnysz – 7,12 – 1 pkt
XIV miejsce – Sobierajska Marta – Leszno – 6,03 – 1 pkt
XVI miejsce – Seferyn Alicja – Jednorożec – 5,87 – 1 pkt
XVII miejsce – Wasilak Wiktoria – Jednorożec – 5,71 – 1 pkt
Pedrol Patrycja – Leszno spalone
Pchnięcie kulą
Szkoła | Punkty |
Bogate | 8 |
Krzynowłoga Mała | 7 |
Chorzele | 8 |
Krępa Nowa | 4 |
Zaręby | 5 |
Przasnysz | 3 |
Jednorożec | 3 |
Leszno | 1 |
Skok w dal
I miejsce – Bacharska Anna – Przasnysz – 3,95 – 8 pkt
II miejsce – Sulka Olga – Krzynowłoga Mała – 3,92 – 6 pkt
III miejsce – Marchewka Julia – Leszno – 3,84 – 5 pkt
IV miejsce – Andrzejewska Patrycja – Przasnysz – 3,69 – 4 pkt
V miejsce – Borowska Izabela – Chorzele – 3,64 – 3 pkt
VI miejsce – Oleksik Monika – Chorzele – 3,61 – 2 pkt
VII miejsce – Kozłowska Roksana – Leszno – 3,60 – 1 pkt
VIII miejsce – Gęsiak Marlena – Jednorożec – 3,52 – 1 pkt
IX miejsce – Dzielińska Julita – Chorzele – 3,47 – 1 pkt
X miejsce – Ślaska Karolina – Przasnysz – 3,41 – 1 pkt
XI miejsce – Zapadka Marlena – Zaręby – 3,35 – 1 pkt
XII miejsce – Niedziałkowska Sandra – Leszno – 3,32 – 1 pkt
XIII miejsce – Szlaga Natalia – Zaręby – 3,32 – 1 pkt
XIV miejsce – Piotrak Julia – Jednorożec – 3,22 – 1 pkt
XIV miejsce – Pszczółkowska Julia – Krzynowłoga Mała – 3,12 – 1 pkt
XVI miejsce – Łazicka Patrycja – Krzynowłoga Mała – 3,01 – 1 pkt
XVII miejsce – Koziatek Agnieszka – Jednorożec – 2,85 – 1 pkt
Kłos Aleksandra – Przasnysz – P.K
Tworkowska Julia – Przasnysz – P.K
Skok w dal
Szkoła | Punkty |
Przasnysz | 13 |
Krzynowłoga Mała | 8 |
Leszno | 7 |
Chorzele | 6 |
Jednorożec | 3 |
Zaręby | 2 |
Skok wzwyż
I miejsce – Majewska Anna – Zaręby – 135 – 8 pkt
II miejsce – Oleksik Sandra – Chorzele – 130 – 6 pkt
III miejsce – Mrówka Iwona – Zaręby – 125 – 5 pkt
IV miejsce – Krawczyk Ewelina – Jednorożec – 125 – 4 pkt
V miejsce – Nieliwodzka Patrycja – Chorzele – 120 – 3 pkt
VI miejsce – Tworkowska Julia – Jednorożec – 115 – 2 pkt
VII miejsce – Ciuchta Oliwia – Chorzele – 115 – 1 pkt
VIII miejsce – Berk Klaudia – Jednorożec – 110 – 1 pkt
Skok wzwyż
Szkoła | Punkty |
Jednorożec | 7 |
Chorzele | 10 |
Zaręby | 13 |
Sztafeta 4×100
I miejsce – Krzynowłoga Mała – 59,47 – 8 pkt
II miejsce – Jednorożec – 59,73 – 6 pkt
III miejsce – Chorzele – 1.00,38 – 5 pkt
IV miejsce – Leszno – 1.01,26 – 4 pkt
V miejsce – Przasnysz – 1.01,94 – 3 pkt
VI miejsce – Zaręby – 1.03,29 – 2 pkt
VII miejsce – Bogate – 1.08,43 – 1 pkt
Punktacja końcowa
Szkoła | 100 | 300 | 600 | kula | w dal | wzwyż | 4×100 | suma | miejsce | punkty |
Przasnysz | 10 | 6 | 8 | 3 | 13 | 3 | 43 | III | 11 | |
Jednorożec | 8 | 10 | 7 | 3 | 3 | 7 | 6 | 44 | II | 13 |
Chorzele | 3 | 11 | 9 | 8 | 6 | 10 | 5 | 52 | I | 15 |
Zaręby | 8 | 1 | 2 | 5 | 2 | 13 | 2 | 33 | V | 7 |
Leszno | 6 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 22 | VI | 5 | |
Krzynowłoga Mała | 3 | 8 | 7 | 8 | 8 | 34 | IV | 10 | ||
Bogate | 3 | 2 | 1 | 8 | 1 | 15 | VII | 3 | ||
Krępa Nowa | 6 | 4 | 10 | VIII | 3 |