LA klasy III chłopcy i podsumowanie
100 m
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Suchowiecki Miłosz | 12:14 f | Chorzele | 8 |
2. | Roczeń Jakub | 12:40 f | Jednorożec | 6 |
3. | Królicki Dawid | 12:58 f | Chorzele | 5 |
4. | Koper Michał | 12:87 f | Jednorożec | 4 |
5. | Nosażewski Norbert | 13:04 f | Krzynowłoga Mała | 3 |
6. | Kaliszewski Jakub | 13:24 f | Przasnysz | 2 |
7. | Kimona Adrian | 12:99 | Krzynowłoga Mała | 1 |
8. | Lipka Kacper | 13:14 | Jednorożec | 1. |
9. | Kenik Kacper | 13:21 | Chorzele | 1 |
10. | Pszczółkowski Dawid | 13:48 | Zaręby | 1 |
11. | Winnicki Jakub | 13:61 | Przasnysz | 1 |
12. | Sobieraj Piotr | 13:84 | Leszno | 1 |
13. | Miłoszewski Adam | 13:90 | Leszno | 1 |
14. | Jasiński Szymon | 14:10 | Przasnysz | 1 |
15. | Smoliński Karol | 14:52 | Krzynowłoga Mała | 1 |
16. | Gołąbiewski Łukasz | 14:93 | Krzynowłoga Wielka | 1 |
Chorzele 14
Jednorożec 11
Krzynowłoga Mała 5
Przasnysz 4
Leszno 2
Zaręby 1
Krzynowłoga Wielka 1
200 m
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Grabowski Kacper | 26:64 | Chorzele | 8 |
2. | Ścibek Patryk | 27:23 | Jednorożec | 6 |
3. | Pietrzak Bartosz | 27:94 | Jednorożec | 5 |
4. | Smoliński Mateusz | 28:52 | Przasnysz | 4 |
5. | Sławski Kacper | 28:74 | Chorzele | 3 |
6. | Mamiński Krystian | 29:23 | Przasnysz | 2 |
7. | Kawiecki Jakub | 29:24 | Krzynowłoga Wielka | 1 |
8. | Wilga Dawid | 29:53 | Jednorożec | 1. |
9. | Walterski Jakub | 29:81 | Leszno | 1 |
10. | Rozkosz Norbert | 31:97 | Bogate | 1 |
10. | Jeznach Szymon | 31:97 | Bogate | 1 |
12. | Kołowiejski Kamil | 33:81 | Bogate | 1 |
13. | Modelski łukasz | 37:84 | Leszno | 1 |
Jednorożec 12
Chorzele 11
Przasnysz 6
Bogate 3
Leszno 2
Krzynowłoga Wielka 1
400 m
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Wdowiński Adam | 1:01,64 | Przasnysz | 8 |
2. | Robaczek Kamil | 1:02,64 | Krzynowłoga Wielka | 6 |
3. | Koziatek Kamil | 1:02,66 | Chorzele | 5 |
4. | Dominik Jakub | 1:02,78 | Przasnysz | 4 |
5. | Kowalski Damian | 1:02,94 | Leszno | 3 |
6. | Ptak Szymon | 1:04,60 | Jednorożec | 2 |
7. | Wilga Jakub | 1:04,72 | Jednorożec | 1 |
8. | Brzezicki Kacper | 1:06,39 | Chorzele | 1 |
9. | Gleba Kamil | 1:06,62 | Zaręby | 1 |
10. | Prusik Wiktor | 1:08,11 | Jednorożec | 1 |
11. | Strachowski Jakub | 1:08, 19 | Bogate | 1 |
12. | Dzieliński Mateusz | 1:09,11 | Krzynowłoga Mała | 1 |
13 | Łyszkowski Adam | 1:10,43 | Bogate
|
1 |
14. | Fabisiak Jakub | 1:20,90 | Przasnysz | 1 |
15. | Goliasz Krystian | 1:22,61 | Krzynowłoga Mała | 1 |
Przasnysz 13
Chorzele 6
Krzynowłoga Wielka 6
Jednorożec 4
Leszno 3
Bogate 2
Krzynowłoga Mała 2
Zaręby 1
800 m
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Krajewski Krystian | 2:30,20 | Przasnysz | 8 |
2. | Skała Szymon | 2:35,10 | Przasnysz | 6 |
3. | Zajkowski Kacper | 2:38,72 | Przasnysz | 5 |
4. | Czaplicki Kamil | 2:41,26 | Zręby | 4 |
5. | Moszczyński Kacper | 2:43,65 | Jednorożec | 3 |
6. | Bugaj Michał | 2:44,51 | Chorzele | 2 |
7. | Petrykowski Stanisław | 2:48,09 | Chorzele | 1 |
8. | Topa Dawid | 2:52,48 | Jednorożec | 1. |
9. | Świątkowski Dawid | 3:01,98 | Jednorożec | 1 |
Przasnysz 19
Jednorożec 5
Zaręby 4
Chorzele 3
1500 m
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Rapacki Krystian | 5:10,66 | Chorzele | 8 |
2. | Bednarski Dawid | 5:17,82 | Przasnysz | 6 |
3. | Piotrowski Sebastian | 5:25,09 | Przasnysz | 5 |
4. | Budny Kacper | 5:26.72 | Jednorożec | 4 |
5. | Danielski Bartosz | 5:44,57 | Zaręby | 3 |
6. | Kukliński Kamil | 5:45,73 | Krzynowłoga Mała | 2 |
7. | Czarzasty Mateusz | 6:03,00 | Krzynowłoga Mała | 1 |
8. | Karaszewski Marcin | 6:06,25 | Jednorożec | 1. |
9. | Grabowski Albert | 6:32,02 | Jednorożec | 1 |
Przasnysz 11
Chorzele 8
Jednorożec 5
Zaręby 3
Krzynowłoga Mała 3
Skok w dal
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Lewicki Bartosz | 5,22 | Przasnysz | 8 |
2. | Jeliński Hubert | 4,84 | Przasnysz | 6 |
3. | Strzerzewski Dominik | 4,82 | Przasnysz | 5 |
4. | Kołakowski Piotr | 4,77 | Krzynowłoga Mała | 4 |
5. | Maciej Furman | 4,71 | Nowa Krępa | 3 |
6. | Dygnos Kamil | 4,70 | Chorzele | 2 |
7. | Płoski Damian | 4,66 | Krzynowłoga Wielka | 1 |
8. | Nalewński Norbert | 4,56 | Bogate | 1. |
9. | Tadra Antoni | 4,51 | Chorzele | 1 |
10. | Sito Dawid | 4,48 | Jednorożec | 1 |
11. | Krawczyk Patryk | 4,39 | Jednorożec | 1 |
12. | Dudziński Jakub | 4,22 | Chorzele | 1 |
13. | Grabowski Rafał | 3,87 | Zaręby | 1 |
14. | Kawiecki Kacper | 3,79 | Krzynowłoga Mała | 1 |
15. | Bornus Jakub | 3,76 | Bogate | 1 |
16. | Koziatek Paweł | 3,72 | Jednorożec | 1 |
17.
|
Bober Przemysław | 3,57 | Krzynowłoga Mała | 1 |
18.
|
Niedziałkowski Krystian | 3,03 | Leszno | 1 |
Przasnysz 19
Krzynowłoga Mała 6
Chorzele 4
Jednorożec 3
Nowa Krępa 3
Bogate 2
Krzynowłoga Wielka 1
Zaręby 1
Leszno 1
Kula
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Stolarczyk Daniel | 11,47 | Nowa Krępa | 8 |
2. | Rybacki Daniel | 11,04 | Nowa Krępa | 6 |
3. | Samsel Paweł | 10,98 | Chorzele | 5 |
4. | Abramczyk Adrian | 10,20 | Jednorożec | 4 |
5. | Gruszkowski Mateusz | 10,12 | Bogate | 3 |
6. | Oleksik Piotr | 10,03 | Chorzele | 2 |
7. | Pietrzak Kacper | 9,94 | Jednorożec | 1 |
8. | Kołakowski Radosław | 9,50 | Przasnysz | 1 |
9. | Suchodolski Jakub | 8,74 | Chorzele | 1 |
10. | Czarzasty Robert | 8,55 | Krzynowłoga Mała | 1 |
11. | Roman Wiktor | 8,06 | Krzynowłoga Mała | 1 |
12. | Pietrzak Krystian | 8,02 | Jednorożec | 1 |
13. | Merchel Michał | 7,37 | Zaręby | 1 |
14. | Kempista Jakub | 7,24 | Krzynowłoga Mała | 1 |
Nowa Krępa 14
Chorzele 8
Jednorożec 6
Krzynowłoga Mała 3
Bogate 3
Zaręby 1
Przasnysz 1
Wzwyż
Miejsce | Nazwisko i imię | Wynik | Szkoła | Punkty |
1. | Sędrowski Jakub | 165 cm | Chorzele | 8 |
2. | Borkowski Igor | 165 | Chorzele | 6 |
3. | Gacioch Kacper | 165 | Chorzele | 5 |
Chorzele 19
Sztafeta Olimpijska
Miejsce | Szkoła | Wynik | Punkty |
1. | Chorzele | 3:56,80 | 8 |
2. | Jednorożec | 4:05,58 | 6 |
3. | Przasnysz | 4:21,82 | 5 |
Sztafeta 4 x 100
Miejsce | Szkoła | Wynik | Punkty |
1. | Chorzele | 48:98 | 8 |
2. | Jednorożec | 49:86 | 6 |
3. | Krzynowłoga Mała | 51:48 | 5 |
4. | Przasnysz | 51:97 | 4
|
5. | Zaręby | 54:63 | 3
|
6. | Bogate | 56:09 | 2
|
7. | Krzynowłoga Wielka | 56:48 | 1
|
Przasnysz | Krzynowłoga Wielka | PG Jednorożec | Krzynowłoga Mała | Zaręby | Bogate | Chorzele | Leszno | Nowa Krępa | |
100 | 4 | 1 | 11 | 5 | 1 | 14 | 2 | ||
200 | 6 | 1 | 12 | 3 | 11 | 2 | |||
400 | 13 | 6 | 4 | 2 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
800 | 19 | 5 | 4 | 3 | |||||
1500 | 11 | 5 | 3 | 3 | 8 | ||||
Dal | 19 | 1 | 3 | 6 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 |
Wzwyż | 19 | ||||||||
Kula | 1 | 6 | 3 | 1 | 3 | 8 | 14 | ||
Sztaf.olim | 5 | 6 | 8 | ||||||
4×100 | 4 | 1 | 6 | 5 | 3 | 2 | 8 | ||
Punkty | 82 | 10 | 58 | 24 | 14 | 12 | 89 | 8 | 17 |
13 | 3 | 11 | 10 | 5 | 3 | 15 | 3 | 7 | |
Miejsce | II | VIII | III | IV | VI | VII | I | IX | V |
Szkoła | Klasy VII-II | Klasy III | Suma punktów | Miejsce | Suma punktów do klasyfikacji ogólnej |
Przasnysz | 11 | 13 | 24 | III | 11 |
PG Jednorożec | 15 | 11 | 26 | II | 13 |
Chorzele | 13 | 15 | 28 | I | 15 |
Zaręby | 10 | 5 | 15 | IV | 9 |
Leszno | 3 | 3 | 6 | VIII | 3 |
Krzynowłoga Mała | 3 | 10 | 13 | V | 7 |
Bogate | 6 | 3 | 9 | VII | 3 |
Nowa Krępa | 3 | 7 | 10 | VI | 5 |
Krzynowłoga Wielka | 3 | 3 | 6 | VIII | 3 |
SP Jednorożec | 6 | 6 | VIII | 3 |