IBP szkoły podstawowe chłopcy klasy IV-VI
KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCY KLASY IV– ROCZNIK 2009
JEDNOROŻEC, 30.09.2019
Imię i nazwisko | miejsce | Szkoła | Punkty |
Igor Imielski | 1A | SP 2 Przasnysz | 7 |
Fabian Chrostowski | 2A | SP Nowa Krępa | 5 |
Marcin Domański | 3A | SP 3 Przasnysz | 4 |
Jakub Parciak | 4A | SP 2 Chorzele | 3 |
Jakub Maciaszczyk | 5A | SP Nowa Krępa | 3 |
Paweł Platta | 6A | SP 1 Przasnysz | 3 |
Patryk Ziółkowski | 7A | SP 3 Przasnysz | 2 |
Karol Brzostek | 8A | SP Zaręby | 2 |
Konrad Moszczyński | 9A | SP Zaręby | 2 |
Hubert Kulesza | 10A | SP 2 Przasnysz | 2 |
Piotr Andrzej Korytkowski | 11A | SP Jednorożec | 2 |
Miłosz Jeryng | 12A | SP Krzynowłoga Mała | 2 |
Wiktor Jankowski | 13 | SP Leszno | 1 |
Dawid Goliaszewski | 14 | SP Jednorożec | 1 |
Emil Lewandowski | 15 | SP Krzynowłoga Mała | 1 |
Dominik Gałązka | 16 | SP Krzynowłoga Mała | 1 |
Kacper Książek | 17 | SP Zaręby | 1 |
Daniel Moszczyński | 18 | SP Zaręby | 1 |
Mateusz Wielechowski | 19 | SP 1 Przasnysz | 1 |
Bartosz Ebing | 20 | SP 1 Chorzele | 1 |
Alan Miecznikowski | 21 | SP Krzynowłoga Mała | O,5 |
Michał Kwiatek | 22 | SP Krzynowłoga Wielka | O,5 |
Kacper Śliwka | 23 | SP Czernice Borowe | O,5 |
Dominik Kozak | 24 | SP Żelazna Rządowa – Parciaki | O,5 |
Kryspin Kuskowski | 25 | SP 2 Przasnysz | O,5 |
Grzegorz Wójcik | 26 | SP 2 Przasnysz | O,5 |
Wiktor Kurzac | 27 | SP Żelazna Rządowa – Parciaki | O,5 |
Mateusz Rogalski | 28 | SP Bogate | O,5 |
Hubert Majewski | 29 | SP 2 Chorzele | O,5 |
Jakub Brzozowski | 30 | SP Zaręby | O,5 |
Mateusz Olędzki | 31 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Bartosz Kruk | 32 | SP Jednorożec | O,5 |
Tomasz Jasiński | 33 | SP Jednorożec | O,5 |
Mikołaj Nidzgorski | 34 | SP Krzynowłoga Wielka | O,5 |
Patryk Królikowski | 35 | SP Czernice Borowe | O,5 |
Krzysztof Kołakowski | 36 | SP 3 Przasnysz | O,5 |
Jakub Zuzelski | 37 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Alan Kowalski | 38 | SP Bogate | O,5 |
Paweł Zwierzchowski | 39 | SP Jednorożec | O,5 |
Mateusz Morawski | 40 | SP Ulatowo Adamy | O,5 |
Krzysztof Groszyk | 41 | SP Jednorożec | O,5 |
Konrad Waśniewski | 42 | SP Krzynowłoga Wielka | O,5 |
Dawid Mordwa | 43 | SP Olszewka | O,5 |
Miłosz Pocztowski | 44 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Kamil Kozłowski | 45 | SP Rostkowo | O,5 |
Dominik Tomczak | 46 | SP Rostkowo | O,5 |
Oskar Fąk | 47 | SP Jednorożec | O,5 |
Michał Obrębski | 48 | SP Olszewka | O,5 |
Miłosz Węglicki | 49 | SP Duczymin | O,5 |
Damian Olender | 50 | SP Olszewka | O,5 |
Oliwier Marchewka | 51 | SP Romany Sebory | 0,5 |
Bartosz Roman | 52 | SP Krzynowłoga Mała | 0.5 |
Dominik Zaborowski | 53 | SP Ulatowo Adamy | O,5 |
Dawid Wilga | PK | SP Jednorożec | – |
Sebastian Popiołek | PK | SP Jednorożec | – |
A-awans
Klasyfikacja końcowa chłopców klas IV:
SP 2 Przasnysz – 10 pkt.
SP Nowa Krępa – 8 pkt.
SP 3 Przasnysz – 6,5 pkt.
SP Zaręby – 6,5 pkt.
SP Jednorożec – 5,5 pkt.
SP 1 Przasnysz – 5,5 pkt.
SP Krzynowłoga Mała – 5 pkt.
SP 2 Chorzele- 3,5 pkt.
SP Olszewka – 1,5 pkt.
SP Krzynowłoga Wielka – 1,5 pkt.
SP Leszno – 1 pkt.
SP 1 Chorzele – 1 pkt.
SP Czernice Borowe – 1 pkt.
SP Żelazna Rządowa – Parciaki – 1 pkt.
SP Bogate – 1 pkt.
SP Ulatowo Adamy – 1 pkt.
SP Rostkowo – 1 pkt.
SP Duczymin – 0,5 pkt.
SP Romany Sebory – 0.5 pkt.
KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCY KLASY V – ROCZNIK 2008
JEDNOROŻEC, 30.09.2019
Imię i nazwisko | miejsce | Szkoła | Punkty |
Miłosz Pagacz | 1A | SP 3 Przasnysz | 7 |
Patryk Górczyński | 2A | SP Jednorożec | 5 |
Bartosz Krejpowicz | 3A | SP 3 Przasnysz | 4 |
Dawid Roman | 4A | SP Krzynowłoga Wielka | 3 |
Filip Prusik | 5A | SP Krzynowłoga Mała | 3 |
Tomasz Grabowski | 6A | SP 1 Chorzele | 3 |
Radosław Kacprzyk | 7A | SP Zaręby | 2 |
Alan Prusik | 8A | SP 3 Przasnysz | 2 |
Mateusz Chmieliński | 9A | SP Krzynowłoga Mała | 2 |
Maciej Tadrzak | 10A | SP 2 Przasnysz | 2 |
Oliwier Rutkowski | 11A | SP Zaręby | 2 |
Dominik Łukasiak | 12A | SP Czernice Borowe | 2 |
Mateusz Radomski | 13 | SP 2 Przasnysz | 1 |
Szymon Pękała | 14 | SP Jednorożec | 1 |
Kacper Smoliński | 15 | SP Krzynowłoga Mała | 1 |
Dawid Mikołajski | 16 | SP Nowa Krępa | 1 |
Piotr Stancel | 17 | SP Jednorożec | 1 |
Oliwier Dominiak | 18 | SP 2 Przasnysz | 1 |
Jakub Dudziński | 19 | SP 2 Chorzele | 1 |
Konrad Czaplicki | 20 | SP Krzynowłoga Mała | 1 |
Kacper Wieczorek | 21 | SP Bogate | O,5 |
Bogdan Oleksiak | 22 | SP Jednorożec | O,5 |
Karol Ostrowski | 23 | SP Krzynowłoga Mała | O,5 |
Adam Kowalski | 24 | SP 2 Chorzele | O,5 |
Bartłomiej Samsel | 25 | SP Zaręby | O,5 |
Grzegorz Wróbel | 26 | SP Jednorożec | O,5 |
Bartosz Studniak | 27 | SP Krasne | O,5 |
Antoni Mocek | 28 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Krzysztof Radomski | 29 | SP Jednorożec | O,5 |
Kamil Funk | 30 | SP Poścień | O,5 |
Daniel Zygmunt | 31 | SP Zaręby | O,5 |
Filip Rudnicki | 32 | SP Czernice Borowe | O,5 |
Mateusz Ambroziak | 33 | SP Zaręby | O,5 |
Sebastian Antosiak | 34 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Dominik Skorupski | 35 | SP Jednorożec | O,5 |
Sylwester Rudnicki | 36 | SP Krzynowłoga Wielka | O,5 |
Jan Marchewka | 37 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Oliwier Kimona | 38 | SP Krzynowłoga Mała | O,5 |
Bartosz Kroszkiewicz | 39 | SP Bogate | O,5 |
Jakub Platta | 40 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Radosław Ochtabiński | 41 | SP Krasne | O,5 |
Kamil Rykowski | 42 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Jakub Tomczak | 43 | SP Rostkowo | O,5 |
Mateusz Kalbarczyk | 44 | SP Rostkowo | O,5 |
A-awans
Klasyfikacja końcowa chłopców klas V:
SP 3 Przasnysz – 13 pkt.
SP Jednorożec – 9 pkt.
SP Krzynowłoga Mała – 8 pkt.
SP Zaręby – 5,5 pkt.
SP 2 Przasnysz – 4 pkt.
SP Krzynowłoga Wielka – 3,5 pkt.
SP 1 Chorzele – 3 pkt.
SP Czernice Borowe – 2,5 pkt.
SP 1 Przasnysz – 2,5 pkt.
SP 2 Chorzele – 1,5 pkt.
SP Nowa Krępa – 1 pkt.
SP Bogate – 1 pkt.
SP Krasne – 1 pkt.
SP Rostkowo – 1 pkt.
SP Poścień – 0,5 pkt.
KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
CHŁOPCY KLASY VI – ROCZNIK 2007
JEDNOROŻEC, 30.09.2019
Imię i nazwisko | miejsce | Szkoła | punkty |
Mateusz Niski | 1A | SP Jednorożec | 7 |
Brajan Oleś | 2A | SP 2 Przasnysz | 5 |
Kacper Gadomski | 3A | SP 1 Przasnysz | 4 |
Hubert Radomski | 4A | SP 1 Chorzele | 3 |
Igor Wilga | 5A | SP Jednorożec | 3 |
Mikołaj Dunikowski | 6A | SP Krasne | 3 |
Adrian Wojtkowiak | 7A | SP Krzynowłoga Wielka | 2 |
Szymon Antosiak | 8A | SP Jednorożec | 2 |
Igor Heromiński | 9A | SP 3 Przasnysz | 2 |
Dawid Walczyk | 10A | SP 3 Przasnysz | 2 |
Filip Leleń | 11A | SP 3 Przasnysz | 2 |
Piotr Wdowiński | 12A | SP Leszno | 2 |
Karol Miecznikowski | 13 | SP 2 Przasnysz | 1 |
Bartosz Lewandowski | 14 | SP 2 Przasnysz | 1 |
Szymon Piotrowski | 15 | SP 2 Przasnysz | 1 |
Damian Granecki | 16 | SP 1 Przasnysz | 1 |
Kamil Kwiatek | 17 | SP Krzynowłoga Wielka | 1 |
Jakub Niksiński | 18 | SP Poścień | 1 |
Wiktor Tyczyński | 19 | SP Zielona | 1 |
Bartosz Kordek | 20 | SP 1 Przasnysz | 1 |
Marcin Piórkowski | 21 | SP Zaręby | O,5 |
Bartłomiej Pszczółkowski | 22 | SP Poścień | O,5 |
Fabian Długołęcki | 23 | SP 3 Przasnysz | O,5 |
Mateusz Błaszczak | 24 | SP Krzynowłoga Wielka | O,5 |
Adrian Topa | 25 | SP Olszewka | O,5 |
Szymon Jankowski | 26 | SP Leszno | O,5 |
Mikołaj Dzieliński | 27 | SP 1 Przasnysz | O,5 |
Bartosz Janusz | 28 | SP Czernice Borowe | O,5 |
Jakub Kimona | 29 | SP Krzynowłoga Mała | O,5 |
Jakub Robaczek | 30 | SP Krzynowłoga Wielka | O,5 |
Kacper Szlaga | 31 | SP 2 Chorzele | O,5 |
Paweł Gadomski | 32 | SP Krzynowłoga Mała | O,5 |
Jakub Kozłowski | 33 | SP Rostkowo | O,5 |
Bartosz Wirkus | 34 | SP Czernice Borowe | O,5 |
Aleksander Kowalski | 35 | SP Leszno | O,5 |
Piotr Gadomski | 36 | SP Krzynowłoga Mała | O,5 |
Krzysztof Miksiński | 37 | SP Bogate | O,5 |
Adrian Kowalczyk | 38 | SP Bogate | O,5 |
Wiktor Grabowski | 39 | SP Jednorożec | O,5 |
Maciej Brzozowy | 40 | SP Jednorożec | O,5 |
Bartosz Tymiński | 41 | SP Bogate | O,5 |
Jakub Dębek | 42 | SP Jednorożec | O,5 |
Miłosz Wdowiński | 43 | SP Romany Sebory | O,5 |
Adrian Przybyłek | 44 | SP 1 Chorzele | O,5 |
Mateusz Wdowiński | 45 | SP Romany Sebory | O,5 |
A-awans
Klasyfikacja końcowa chłopców klas VI:
SP Jednorożec – 13,5 pkt.
SP 2 Przasnysz – 8 pkt.
SP 1 Przasnysz – 6,5 pkt.
SP 3 Przasnysz – 6,5 pkt.
SP 1 Chorzele – 3,5 pkt.
SP Krzynowłoga Mała – 1,5 pkt.
SP Leszno – 3 pkt.
SP Krasne – 3 pkt.
SP Krzynowłoga Wielka – 4 pkt.
SP Poścień – 1,5 pkt.
SP Bogate – 1,5 pkt.
SP Zielona – 1 pkt.
SP Czernice Borowe – 1 pkt.
SP Romany Sebory – 1 pkt.
SP Zaręby – 0,5 pkt.
SP Olszewka – 0,5 pkt.
SP 2 Chorzele – 0,5 pkt.
SP Rostkowo – 0,5 pkt.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW KLAS IV, V, VI
Nazwa szkoły | Punkty klasy IV | Punkty klasy V | Punkty klasy VI | Suma punktów | Miejsce | Punkty PIMS |
SP Jednorożec | 5,5 | 9 | 13,5 | 28 | 1 | 15 |
SP 3 Przasnysz | 6,5 | 13 | 6,5 | 26 | 2 | 13 |
SP 2 Przasnysz | 10 | 4 | 8 | 22 | 3 | 11 |
SP Krzynowłoga Mała | 5 | 8 | 1,5 | 14,5 | 4 | 9,5 |
SP 1 Przasnysz | 5,5 | 2,5 | 6,5 | 14,5 | 4 | 9,5 |
SP Zaręby | 6,5 | 5,5 | 0,5 | 12,5 | 6 | 8 |
SP Nowa Krępa | 8 | 1 | – | 9 | 7 | 7 |
SP Krzynowłoga Wielka | 1,5 | 3,5 | 4 | 9 | 7 | 7 |
SP 1 Chorzele | 1 | 3 | 3,5 | 7,5 | 9 | 7 |
SP 2 Chorzele | 3,5 | 1.5 | 0,5 | 5,5 | 10 | 7 |
SP Czernice Borowe | 1 | 2,5 | 1 | 4,5 | 11 | 7 |
SP Leszno | 1 | – | 3 | 4 | 12 | 7 |
SP Krasne | – | 1 | 3 | 4 | 12 | 7 |
SP Bogate | 1 | 1 | 1,5 | 3,5 | 13 | 7 |
SP Rostkowo | 1 | 1 | 0,5 | 2,5 | 14 | 7 |
SP Olszewka | 1,5 | – | 0,5 | 2 | 15 | 7 |
SP Poścień | – | 0,5 | 1,5 | 2 | 15 | 7 |
SP Romany Sebory | 0,5 | – | 1 | 1,5 | 16 | 7 |
SP Zielona | – | – | 1 | 1 | 17 | 7 |
SP Ulatowo Adamy | 1 | – | – | 1 | 17 | 7 |
SP Żelazna Rządowa – Parciaki | 1 | – | – | 1 | 17 | 7 |
SP Duczymin | 0,5 | – | – | 0,5 | 18 | 7 |
Sędzia główny: Marek Zbrzeski