Awanse na zawody wojewódzkie LA
Osoby które awansowały na zawody wojewódzkie w LA
DZIEWCZĘTA | |||||||
Rocznik 2003-2004 | |||||||
Lp | Nazwisko i Imię | Rocz | Szkoła | powiat | Region | Wynik | |
100 m | |||||||
1 | Kaczyńska Wiktoria | 2003 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 13.90 | |
2 | Majewska Katarzyna | 2003 | PG Różan | makowski | Ostrołęka | 14.00 | |
3 | Domanowska Dominika | 2003 | SP 2 Małkinia Górna | ostrowski | Ostrołęka | 13,93 | |
300 m | |||||||
1 | Wieprzowska Paulina | 2004 | SP 1 Ostrołęka | m.Ostrołęka | Ostrołęka | 46.37 | |
2 | Możdżyńska Katarzyna | 2003 | SP 5 Ostrołęka | m.Ostrołęka | Ostrołęka | 46.68 | |
3 | Nasiadka Patrycja | 2003 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 48.00 | |
600 m | |||||||
1 | Szymczyk Kornelia | 2004 | SP 10 Ostrołęka | ostrołęcki | Ostrołęka | 01:43,74 | |
2 | Krawczyńska Martyna | 2004 | SP Nur | ostrowski | Ostrołęka | 01:45,54 | |
3 | Pażych Klaudia | 2003 | G Olszewo-Borki | ostrołęcki | Ostrołęka | 01:48,40 | |
skok w dal | |||||||
1 | Kaczyńska Julia | 2003 | SP Lelis | ostrołęcki | Ostrołęka | 4,91 | |
2 | Mróz Nadia | 2003 | SP Rząśnik | wyszkowski | Ostrołęka | 4,62 | |
3 | Świderska Milena | 2003 | G Olszewo-Borki | ostrołęcki | Ostrołęka | 4,58 | |
wzwyż | |||||||
1 | Nieliwodzka Patrycja | 2003 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 135 | |
2 | Majewska Anna | 2003 | PSP Zaręby | przasnyski | Ostrołęka | 125 | |
3 | Mrówka Iwona | 2003 | PSP Zaręby | przasnyski | Ostrołęka | 115 | |
Kula (3kg) | |||||||
1 | Kaczorowska Julia | 2003 | SP 1 Ostrów Mazowiecka | ostrowski | Ostrołęka | 9,97 | |
2 | Przybysz Patrycja | 2003 | PSP Krasiniec | makowski | Ostrołęka | 9,94 | |
3 | Sudak Natalia | 2004 | SP Andrzejewo | ostrowski | Ostrołęka | 9,57 | |
4 x 100 m | |||||||
1 | SP 5 Ostrołęka | m. Ostrołęka | Ostrołęka | 56.26 | |||
2 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 56.71 | |||
Rocznik 2002 | |||||||
100 m | |||||||
1 | Biernacka Olga | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 13,82 | |
2 | Gutowska Paulina | 2002 | PG Różan | makowski | Ostrołęka | 13,85 | |
3 | Poremba Izabela | 2002 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 13.90 | |
200 m | |||||||
1 | Zega Aleksandra | 2002 | SP Krasnosielc | makowski | Ostrołęka | 28.65 | |
2 | Cichowska Kamila | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 29.89 | |
3 | Borek Izabela | 2002 | SP Rząśnik | wyszkowski | Ostrołęka | 30.28 | |
400 m | |||||||
1 | Kruk Daria | 2002 | SP Krasnosielc | makowski | Ostrołęka | 01:06,38 | |
2 | Zyśk Martyna | 2002 | SP Czarnia | ostrołęcki | Ostrołęka | 01:09,60 | |
3 | Wróblewska Michalina | 2002 | PG Jednorożec | przasnyski | Ostrołęka | 01:09,70 | |
800 m | |||||||
1 | Krupińska Martyna | 2002 | PSP Krasiniec | makowski | Ostrołęka | 02:40,93 | |
2 | Kowalczyk Julita | 2002 | SP Lelis | ostrołęcki | Ostrołęka | 02:47,59 | |
3 | Mróz Natalia | 2002 | SP Jazgarka | ostrołęcki | Ostrołęka | 02:51,99 | |
skok w dal | |||||||
1 | Grabowska Diana | 2002 | SP Krasnosielc | makowski | Ostrołęka | 4.60 | |
2 | Brzostek Wiktoria | 2002 | ZPPO Brok | ostrowski | Ostrołęka | 4,52 | |
3 | Lemańska Amelia | 2002 | PSP Myszyniec | ostrołęcki | Ostrołęka | 4,23 | |
wzwyż | |||||||
1 | Kinalska Natalia | 2002 | SP 5 Ostrołęka | m. Ostrolęka | Ostrołęka | 150 | |
2 | Cichowicz Aleksandra | 2002 | SP 5 Ostrołęka | m. Ostrołęka | Ostrołęka | 140 | |
3 | Milewska Małgorzata | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 135 | |
Kula (3kg) | |||||||
1 | Pszczoła Gabriela | 2002 | PG Różan | makowski | Ostrołęka | 11.60 | |
2 | Krystosik Kinga | 2002 | SP 1 Ostrów Mazowiecka | ostrowski | Ostrołęka | 9,55 | |
3 | Grzyb Karolina | 2002 | G Nowa Wieś | ostrołęcki | Ostrołęka | 9,28 | |
4 x 100 m | |||||||
1 | SP Krasnosielc | makowski | Ostrołęka | 55.78 | |||
2 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 57.14 | |||
sztafeta olimpijska | |||||||
1 | SP Czarnia | ostrołęcki | Ostrołęka | 04:50,72 | |||
2 | G Olszewo-Borki | ostrołęcki | Ostrołęka | 04:51,90 | |||
CHŁOPCY | |||||||
Rocznik 2003-2004 | |||||||
Nazwisko i Imię | Rocz | Szkoła | powiat | Region | Wynik | ||
100 m | |||||||
1 | Wilczyński Arkadiusz | 2003 | PG Różan | makowski | Ostrołęka | 12,36 | |
2 | Paczkowski Jakub | SP Czerwonka | makowski | Ostrołęka | 12,49 | ||
3 | Markowski Miłosz | SP 5 Ostrołęka | ostrołęcki | Ostrołęka | 12.50 | ||
300 m | |||||||
1 | Osoliński Mateusz | 2004 | PG Różan | makowski | Ostrołęka | 39.27 | |
2 | Frydrych Mateusz | 2003 | SP 2 Małkinia Górna | ostrowski | Ostrołęka | 39.38 | |
3 | Szydlik Łukasz | 2004 | SP Jednorożec | przasnyski | Ostrołęka | 39.71 | |
1000 m | |||||||
1 | Piórkowski Kacper | 2003 | SP Czarnia | ostrołęcki | Ostrołęka | 02:58,77 | |
2 | Twardy Kacper | 2004 | SP Czerwin | ostrołęcki | Ostrołęka | 03:00,06 | |
3 | Kowalczyk Dominik | 2004 | SP Troszyn | ostrołęcki | Ostrołęka | 03:00,33 | |
skok w dal | |||||||
1 | Popławski Piotr | 2003 | SP Nur | ostrowski | Ostrołęka | 5,25 | |
2 | Durka Bartosz | 2003 | SP Leszczydół Nowiny | wyszkowski | Ostrołęka | 5.20 | |
3 | Kozłowski Artur | 2003 | PSP Myszyniec | ostrołęcki | Ostrołęka | 5,16 | |
wzwyż | |||||||
1 | Moszczyński Sebastian | 2003 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 196 | |
2 | Zakrzewski Damian | 2004 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 180 | |
3 | Koziatek Mateusz | 2003 | PG Jednorożec | przasnyski | Ostrołęka | 155 | |
Kula (5kg) | |||||||
1 | Milewski Adrian | 2003 | SP Czerwin | ostrołęcki | Ostrołęka | 12,28 | |
2 | Wielechowski Bartłomiej | 2003 | SP Wach | ostrołęcki | Ostrołęka | 11,23 | |
3 | Dziełak Jakub | 2003 | SP Goworowo | ostrołęcki | Ostrołęka | 10,27 | |
4 x 100 m | |||||||
1 | PG Jednorożec | przasnyski | Ostrołęka | 49.58 | |||
2 | PG Rózan | makowski | Ostrołęka | 49.61 | |||
Rocznik 2002 | |||||||
100 m | |||||||
1 | Suchowiecki Miłosz | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 11,91 | |
2 | Jaszewski Kacper | 2002 | SP 5 Wyszków | wyszkowski | Ostrołęka | 12,24 | |
3 | Pieniek Mikołaj | 2002 | SP Sypniewo | makowski | Ostrołęka | 12,25 | |
200 m | |||||||
1 | Słowikowski Mateusz | 2002 | PG Różan | makowski | Ostrołęka | 25.00 | |
2 | Adamowski Michał | 2002 | G Rzekuń | ostrołęcki | Ostrołęka | 25.10 | |
3 | Kalinowski Kamil | 2002 | G Olszewo-Borki | ostrołęcki | Ostrołęka | 25.11 | |
400 m | |||||||
1 | Kurpiewski Sebastian | 2002 | SP Czerwin | ostrołęcki | Ostrołęka | 56.45 | |
2 | Zawojek Igor | 2002 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 58.34 | |
3 | Robaczek Kamil | 2002 | PSP Krzynowłoga Wielka | przasnyski | Ostrołęka | 58.70 | |
800 m | |||||||
1 | Niziński Szymon | 2002 | G Rzekuń | ostrołęcki | Ostrołęka | 02:16,32 | |
2 | Sieńkowski Patryk | 2002 | SP Rybno | wyszkowski | Ostrołęka | 02:20,01 | |
3 | Podbielski Piotr | 2002 | SP Czerwin | ostrołęcki | Ostrołęka | 02:23,85 | |
1500 m | |||||||
1 | Kurpiewski Hubert | 2002 | G Rzekuń | ostrołęcki | Ostrołęka | 04:55,58 | |
2 | Wiciński Piotr | 2002 | SP Długosiodło | wyszkowski | Ostrołęka | 4:57.06 | |
3 | Bednarski Dawid | 2002 | SP 3 Przasnysz | przasnyski | Ostrołęka | 4:57.30 | |
skok w dal | |||||||
1 | Trzciński Bartosz | 2002 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 6,01 | |
2 | Niedobylski Michał | 2002 | SP 1 Małkinia Górna | ostrowski | Ostrołęka | 5,85 | |
3 | Okalewski Hubert | 2002 | SP Brok | ostrowski | Ostrołęka | 5,62 | |
wzwyż | |||||||
1 | Gacioch Kacper | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 175 | |
2 | Borkowski Igor | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 170 | |
3 | Sendrowski Jakub | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 165 | |
Kula (5kg) | |||||||
1 | Rzemek Szymon | 2002 | SP Rybno | wyszkowski | Ostrołęka | 12,46 | |
2 | Krawczyk Klaudiusz | 2002 | SP Brok | ostrowski | Ostrołęka | 11.80 | |
3 | Stolarczyk Daniel | 2002 | SP Nowa Krępa | przasnyski | Ostrołęka | 11,58 | |
4 x 100 m | |||||||
1 | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 47.90 | ||
2 | 2002 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 48.25 | ||
sztafeta olimpijska | |||||||
1 | 2002 | PSP 2 Chorzele | przasnyski | Ostrołęka | 03:48,90 | ||
2 | 2002 | SP Kadzidło | ostrołęcki | Ostrołęka | 03:51,15 | ||